بانک کتاب بهار تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را برای شما تضمین می کند.

ما مطمئن هستیم که شما حساسیت خاصی برای ارسال و تحویل کالای خود دارید و این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.

برای مشتریان عزیز شهرستان، کالاهای سبک از طریق شرکت پست، شرکت تیپاکس، باربری های مجاز و یا دیگر همکاران فروشگاه به خرید به دست شما خواهد رسید.

ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد.

در مورد شرکت پست، از زمان تحویل به پست جمهوری اسلامی ایران حداکثر ۲ تا ۴ روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد.

در صورتیکه کالای شما حجیم باشد یا شرایط بیمه ای پست پوشش دهنده ریسک مرسوله شما نباشد، بسته شما از طریق شرکت های دیگر طرف قرارداد با فروشگاه بانک کتاب بهار ارسال خواهد شد.

متاسفانه اکثر این شرکت ها امکان ردگیری مرسوله به صورت منظم و بروز را ندارند. به هرحال، درصورتیکه امکان رهگیری مرسولات باشد تیم خدمات مشتریان راهکار کنترل وضعیت مرسوله را به اطلاع شما خواهد رساند.

شما هنگام ثبت سفارش می توانید آدرس تحویل مرسوله را وارد کرده و یا آن را تغییر دهید.

لازم به ذکر است در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر تهران از طریق پیک فروشگاه بانک کتاب بهار صورت می گیرد.

روش های تحویل کالا:

۱- بوسیله پیک موتوری در همان روز (فقط در مشهد )

پیک موتوری

توجه : هزینه ارسال کتب کمک درسی با پیک موتوری در مشهد رایگان و کتب عمومی هزینه دار می باشد.

۲- بوسیله پست پیشتاز و یا سفارشی برای شهرستان ها

پست

توجه : درصورتی که وزن مرسوله زیاد و بالتبع هزینه ارسال با پست پیشتاز نیز زیاد شود سفارش بصورت پست سفارشی ارسال خواهد شد.

سایت رهگیری مرسولات پستی:

http://itemtracking.post.ir

۳- بوسیله تیپاکس ( تحویل ۱ الی ۳ روز ) برای شهرستان ها

تیپاکس

توجه : هزینه ارسال با تیپاکس برای مرسولات تا ۷ کیلوگرم ۱۳۲۰۰ تومان می باشد که برای سفارشات تکی مرسوله پسکرایه می گردد. (هزینه ارسال مشتری به وی عودت می گردد)

۴- از طریق باربری برای شهرستان ها

باربری

توجه : درصورت ارسال کالا از طریق باربری هزینه ارسال برعهده مشتری بوده لذا فاکتور بدون هزینه ارسال صادر می گردد. (هزینه ارسال مشتری به وی عودت می گردد)

فروشگاه اینترنتی بانک کتاب بهار با توجه به ارزش ، جنسیت و حجم کالای شما طریقه ارسال به شهرستان را انتخاب می نماید.